mind
Американці інвестують $20 тисяч в українські фінтех-стартапи

Американці інвестують $20 тисяч в українські фінтех-стартапи

Подати заявки на отримання гранту можна до 24 серпня

Американці інвестують $20 тисяч в українські фінтех-стартапи
Фото Shutterstock

Американська венчурна компанія Village Capital і фонд MetLife Foundation запустили в Україні конкурс для фінтех-початківців на ранніх стадіях з призовим фондом $20 тисяч, повідомляє Village Capital.

Компанії проведуть форум з метою знайти проекти, які будуть спрямовані на покращення фінансового добробуту українців, зокрема сімей з низьким та середнім рівнем доходу та малого й середнього бізнесу.

Подати заявку можно до 24 серпня, після чого організатори оберуть 12 фіналістів. Так, 12  стартапів будуть мати право на отримання грантів на загальну суму $20 тисяч.

Фіналістів оголосять у вересні – їх запросять на фінал конкурсу Financial Health Forum, який пройде в UNIT.City. Командам з регіонів України оплатять трансфери і проживання. На форумі учасники зможуть презентувати свої ідеї стейкхолдерам, поспілкуватися з інвесторами і отримати зворотній зв'язок від галузевих експертів. Форум триватиме два дні з 30 по 31 жовтня, в рамках яких стартапи-фіналісти отримають також менторську підтримку – з ними працюватимуть кілька десятків наставників.

Двоє переможців отримають по $10 тисяч.

Українськими партнерами форуму є UNIT.City та Українська асоціація венчурного і приватного капіталу UVCA. 

Нагадаємо: Україна визначила соціальні проекти, що представлять країну в Кремнієвій Долині.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті