mind
KPMG буде радником при приватизації заводу «Електроважмаш»

KPMG буде радником при приватизації заводу «Електроважмаш»

Також було визначено радників ОГХК та «Вугільної компанії «Краснолиманська»

KPMG буде радником при приватизації заводу 	«Електроважмаш»
Фото "Електроважмаш"

Інвестиційним радником для продажу ДП «Завод «Електроважмаш» став «KPMG Україна» в складі консорціуму Baker McKenzie, Henniger Winkelmann Consulting., повідомив на своїй сторінці у Facebook очільник Фонду державного майна Віталій Трубаров

Окрім того, за підсумкамим другого відбору були обрані радники для приватизації  ПАТ «Обєднана гірничо-хімічна компанія» (ОГХК) та ДП «Вугільна компанія «Краснолиманська».

Так, підготовка ОГХК до приватизації буде доручена «BDO корпоративні фінанси» в складі консорціуму Baker McKenzie, Baker Tilly Ukraine та Asset Expertise.

В той час, відповідні обов'язки радника «Вугільної компанії «Краснолиманська» будуь покладені на  «Конкорд Консалтинг» в складі консорціуму KPMG, «Бюро Маркуса», Redcliffe Partners.

Кабінет Міністрів має затвердити обрання інвестиційних радників протягом 2 місяців з дня подачі документів, після чого вони приступлять до роботи.

Як зазначив Трубаров, до повноважень переможців віднесено: проведення аудитів, підготовка фінансової звітності відповідно до міжнародних вимог, розробка фінансової моделі підприємства, визначення стартової вартості та пошуком потенційних інвесторів.

Також було повідомлено про початок конкурсів по ВАТ «Оріана», ПАТ “Азовмаш”, ПАТ “Сумихімпром”, “Національній акціонерній компаніїї “Украгролізинг”. 

Для теплоенергогенеруючих компаній АТ “Херсонська ТЕЦ”, АТ “Дніпровська ТЕЦ”, ПАТ “Криворізька теплоцентраль”, Державне підприємство “Сєвєродонецька теплоелектроцентраль” буде відібрано одного радника, додав очільник Фонду. 

Нагадаємо: Pericles Global Advisory LLC стала радником, що займатиметься підготовкою Одеського припортового заводу до приватизації, а радником «Президент Готелю»  компанію «Конкорд консалтинг».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті