mind
Влада Чилі заборонила використання поліетилену

Влада Чилі заборонила використання поліетилену

Країна стала першою в Латинській Америці, де запроваджено таку заборону

Влада Чилі заборонила використання поліетилену
фото Shutterstock

Президент Чилі Себастьян Піньєра в п'ятницю оголосив, що в країні прийнятий закон, що забороняє поліетиленові пакети і упаковку, повідомляє Інтерфакс з посиланням місцеві ЗМІ.

«Я хочу поділитися з вами радісною новиною. Сьогодні ми прийняли цей закон», – заявив президент на церемонії в Сантьяго-де-Чилі, на якій присутнім роздали полотняні торби.

Відповідно до прийнятого закону, великі заклади повинні повністю відмовитися від поліетиленових упаковок протягом 6 місяців, малому бізнесу на це виділені 2 роки.

«Без жодних сумнівів, ми зробили величезний крок у бік очищення Чилі», – сказав президент.

Таким чином, З серпня 2018 року в Чилі заборонено використовувати поліетилен крім як для цілей гігієни або збереження свіжості продуктів. Країна стала першою в Латинській Америці, де запроваджено таку заборону.

Нагадаємо:  у Кенії повністю заборонили використання пластикових пакетів, за це там тепер можна потрапити у в’язницю на чотири роки  або заплатити штраф у $38 000.

Раніше повідомлялося, що в магазинах Австралії на касі будуть платити тим покупцям, які прийдуть із власним пакетом чи полотняною сумкою.

Також нагадаємо, що в травні депутати київської міської ради підтримали рішення щодо обмеження використання поліетиленових пакетів у магазинах. Щоправда, поки що це рішення є рекомендаційним.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті