Норвежці побудують 70 вітрових електроустановок за 372 млн євро на Херсонщині

Норвежці побудують 70 вітрових електроустановок за 372 млн євро на Херсонщині

Загальна потужність комплексу - 250 МВт

Норвежці побудують 70 вітрових електроустановок за 372 млн євро на Херсонщині
фото Shutterstock

Україна та Норвегія готують до реалізації новий проект у сфері відновлювальної енергетики, який полягає у побудові мережі вітрових електростанцій, повідомляє посольство України в Норвегії.

Потужний інвестиційний проект зі спорудження комплексу вітрових електростанцій у Херсонській області був обговорений під час зустрічі Посла України в Королівстві Норвегія Вячеслава Яцюка з головним виконавчим директором норвезької компанії NBT Юаром Вікеном.

На першому етапі реалізації проекту NBT побудує близько 70 вітрових електроустановок загальною потужністю до 250 МВт. Після введення в експлуатацію комплекс вітрових електростанцій постачатиме електроенергію до об’єднаної енергетичної системи НЕК «Укренерго».

Зазначається, що обсяги генерованої електроенергії, щзабезпечать енергопостачанням щонайменше 50 тисяч домогосподарств. Загальний обсяг іноземних інвестицій, пов’язаних із реалізацією першого етапу проекту, становитиме понад 370 млн євро.

До реалізації проекту в якості субпідрядників будуть також залучатися місцеві українські компанії.

Нагадаємо: у 2018 році в Україні розпочинає інвестиційну діяльність норвезька компанія Scatec Solar, яка побудує комплекси сонячних електростанцій загальною потужністю від 200 до 300 МВт, зокрема на Миколаївщині та на Черкащині.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло