mind
Facebook уже тестує сервіс знайомств серед працівників компанії

Facebook уже тестує сервіс знайомств серед працівників компанії

Сервіс буде розрахований на створення довготривалих стосунків, а не одне-два побачення

Facebook уже тестує сервіс знайомств серед працівників компанії
фото @wongmjane

Соцмережа Facebook готується запустити службу знайомств Facebook Dating. На даному етапі сервіс уже розроблено, і його тестують працівники компанії на предмет усунення багів, повідомляє vs.ru з посиланням на Business Insider.

3 серпня 2018 американський фахівець з зворотної розробки Джейн Вонг опублікувала в Twitter скріншоти додатка Facebook Dating. За її словами, активувати обліковий запис можуть поки що тільки співробітники Facebook.

Це підтверджує напис на першому скрін-шоті: «Додаток призначений для співробітників Facebook з США, які беруть участь в тестуванні сервісу для пошуку багів і незручностей в інтерфейсі».

Оголошення попереджає, що продукт не призначений для побачень з колегами, і компанія буде карати працівників за харрасмент (домагання – ред.) і порушення норм поведінки. Учасників тесту просять вказувати несправжні дані й обіцяють видалити інформацію перед запуском продукту.

Як видно на скріншотах, користувач зможе вибрати, показувати сторінку в сервісі друзям з Facebook чи ні, а також уникати знайомств із друзями друзів.

При створенні сторінки користувач може вибрати стать і вказати не тільки чоловічий чи жіночий гендер, а й альтернативні варіанти – «Трансгендерна жінка», «трансгендерних чоловік» тощо.

Під час тестування виявлено функцію під назвою Conversation Starter. На думку розробника, вона буде використовуватися для початку спілкування, щоб уникнути незручності.

Представник Facebook підтвердив виданню інформацію про те, що компанія проводить внутрішнє тестування сервісу знайомств. Уточнити деталі він відмовився.

Марк Цукерберг представив сервіс знайомств на початку травня 2018 року на конференції для розробників F8. За словами засновника Facebook, Dating буде призначений для створення довгострокових відносин, а не пошуку пар на одне-два побачення. Сервісом не зможуть скористатися користувачі Facebook зі статусом «Одружений», «Заміжня» і «У відносинах».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті