mind
Трамп запропонував спрямувати кошти від мит на погашення держборгу

Трамп запропонував спрямувати кошти від мит на погашення держборгу

Президент пропонує обкладати митами всі країни на світі

Трамп запропонував спрямувати кошти від мит на погашення держборгу
фото Shutterstock

Президент США Дональд Трамп вважає, що можна скерувати гроші, отримані від мит на товари, що надходять з-за кордону, на погашення великого державного боргу. Про це він написав у своєму Twitter, звинувативши у виникненні боргу свого попередника.

«Ці гроші підуть на виплату боргу в розмірі $21 трлн, який накопичився, переважно, за часів президентства Барака Обами», – написав він.

Крім того американський президент знову розкритикував торгову політику деяких країн і запропонував обкладати всі імпортні товари митними зборами.

«Тарифи працюють дуже довго. Кожна країна на світі хоче щось отримати від США, завжди нам на шкоду. Я кажу, коли вони приходять, обкладайте їх тарифами. Якщо вони не хочуть платити тарифи, нехай вони виробляють або будують продукт в США. У будь-якому випадку це означає робочі місця і великий прибуток», – підкреслив Трамп.

Нагадаємо, у березні адміністрація Трампа ввела додаткові мита на імпорт у США сталі й алюмінію. Після цього про заходи у відповідь заявили ЄС, Канада, Китай, Японія, Бразилія та інші країни. Однак Трамп на цьому не зупинився і оголосив про плани введення додаткових тарифів 25% на імпорт автомобілів і автокомпонентів у США. Альянс автомобільних виробників США вже застеріг, що це вдарить по американським споживачам, спричинивши зростання роздрібних цін на автомобілі, що продаються на території країни.

Як повідомлялося, Китай підготував нові тарифи на 5 тисяч товарів з США обсягом $60 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті