mind
У США розробили нові заходи для більш ефективної боротьби із хакерами

У США розробили нові заходи для більш ефективної боротьби із хакерами

Після зухвалої кібератаки на енергетичні компанії США, американські чиновники підготували юридичні заходи проти зловмисників, зокрема їх розшук через Інтерпол

У США розробили нові заходи для більш ефективної боротьби із хакерами
фото з pixabay.com

Чиновники Держдепартаменту США, Міністерства оборони та Пентагону підготували ряд заходів для більш ефективної боротьби з хакерами. Про це повідомляє DW із посиланням на The Wall Street Journal.

Останньою краплею, яка спонукала адміністрацію Дональда Трампа до рішучих дій стала інформація про атаку хакерів американських енергетичних компаній. У червні група радників президента оцінювала ситуація як настільки критичну, що закликала готуватись до колапсу усієї енергетичної системи в ході кібератаки.

При цьому заходи у відповідь, які пропонують розробники, спрямовані на придушення самих хакерів, а не на удар по громадянському населенню, включно із інфраструктурою держави, звідки була здійснена атака.

Сполучені Штати мають намір застосовувати юридичні заходи – частіше висувати обвинувачення, оголошувати хакерів у розшук. в тому числі через Інтерпол, що зробить їх виїзд за кордон більш проблематичним.

Однак, розробники нових заходів не певні, чи погодиться на них президент Трамп.

Нагадаємо: нещодавно стало відомо, що хакери з Росії провели масштабну кампанію із зламу мереж електроенергетичних компаній США, при цьому вони навіть могли викликати відключення електропостачання.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті