mind
Китай забезпечуватиме батареями понад 70% електрокарів до 2020 року

Китай забезпечуватиме батареями понад 70% електрокарів до 2020 року

Очікується, що незабаром Китай стане найбільшим в світі виробником акумуляторних батарей до електромобілів

Китай забезпечуватиме батареями понад 70% електрокарів до 2020 року
фото з pixabay.com

За даними видання Digitimes, очікується, що до 2020 року китайські виробники забезпечать акумуляторними батареями понад 70% електрокарів, випущених по усьому світу. Про це повідомляє DigiTimes.

В умовах зростаючої обізнаності щодо енергозбереження  та скорочення викидів вуглекислого газу, електрокари набирають темпів виробництва, і багато країн активно розвивають свої галузі із виробництва електромобілів. Серед них Китай пропонує щедрі субсидії для виробників та покупців електрокарів та пропонує стимули для розробки та виготовлення акумуляторний батарей до них, перетворюючи Китай на найбільшого в світі виробника батарей для електромобілів.

Статистика демонструє, що глобальні продажі електрокарів щорічно збільшуються на 60% і станом на 2017 рік їх було продано 1,18 млн одиниць, при цьому половину з них продали в Китаї.

Багато країн уже вирішили припинити продажі автомобілів з двигунами внутрішнього згорання до 2025 року. Китай заявив, що до цього ж періоду доля електромобілів має складати не менше 20% автомобільного ринку. Видання вважає, що глобальні продажі електрокарів досягнуть 13,75 млн одиниць до 2025 року, 38% з яких буде реалізовано в Китаї.

Нагадаємо: BMW та VW підписали угоду із китайською CATL (Contemporary Ampex Technology) на суму 1 млрд євро, яка планує збудувати китайську фабрику батарейних акумуляторів у Німеччині.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті