Фонд EFSE надав Кредобанку 10 млн євро

Фонд EFSE надав Кредобанку 10 млн євро

Фінансування включає інвестицію на суму 8,2 млн євро в емітовані банком місцеві облігації. Це найбільша інвестиція в недержавні облігації в Україні у 2018 році

Фонд EFSE надав Кредобанку 10 млн євро
Фото Facebook KredoBank

Європейський фонд Південно-Східної Європи (EFSE) надав Кредобанку (Львів) фінансування в українській гривні, еквівалентне 10 млн євро, повідомляє банк.

Згідно з повідомленням, фінансування включає інвестицію на суму 250 млн грн (еквівалентну 8,2 млн євро) в емітовані банком місцеві облігації, яка стала найбільшою інвестицією в недержавні облігації в Україні у 2018 році. 

Зазначається, що це фінансування дозволить банку надавати кредити малому бізнесу на довший термін, а також допоможе банку розширити свою діяльність на національному рівні.

П'ятирічні облігації Кредобанку на загальну суму 500 млн грн були зареєстровані Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку України в листопаді 2017 року. Папери були емітовані двома рівними серіями по 250 млн грн. Публічне розміщення облігацій серії «А» почалося в грудні 2017 року. У лютому 2018 року розпочалося розміщення облігацій серії «В», яке було повністю придбано EFSE в липні 2018 року. Номінальна вартість однієї облігації становить 1000 грн. Кредобанк використовує кошти, отримані від емісії облігацій, на фінансування малих і середніх підприємств.

EFSE був ініційований Німецьким банком щодо розвитку KfW за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини (BMZ) і Європейської комісії. Його метою є заохочення економічного розвитку та процвітання у Албанії, Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Боснії та Герцеговині, Болгарії, Хорватії, колишній Югославській Республіці Македонії, Косово, Грузії, Молдові, Чорногорії, Румунії, Сербії, Україні та Туреччині. Кошти, що надаються EFSE, є довгостроковим фінансуванням та скеровується позичальникам – переважно мікро- та малим підприємствам, а також приватним домогосподарствам на покращення будинків – через місцеві партнерські кредитні установи.

Кредобанк заснований в 1990 році. Його єдиним акціонером на 24 квітня 2018 року був найбільший банк Польщі – PKO Bank Polski S.A.

У рейтингу Mind Кредобанк отримав 4 зірки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло