mind
Гендиректор PepsiCo Індра Нуйї йде у відставку

Гендиректор PepsiCo Індра Нуйї йде у відставку

Нуйї запланувала відставку вже давно і передає керівництво найдосвідченішому менеджеру

Гендиректор PepsiCo Індра Нуйї йде у відставку
Індра Нуйї (в центрі)
Twitter @IndraNooyi

Генеральний директор американської транснаціональної корпорації PepsiCo 62-річна Індра Нуйї залишає свою посаду. Про це повідомила прес-служба компанії. Зазначається, що Індра Нуйї очолювала компанію протягом 12 років.

На посаду гендиректора претендує 54-річний Рамон Лагуарта, один із членів ради директорів, який працює в компанії вже 22 роки. Раніше він розвивав глобальні проекти і займався корпоративною стратегією.

«Рада директорів одноголосно проголосував за 54-річного Рамона Лагуарта, який замінить 62-річну Індру Нуйї на посаді генерального директора. Нуйї піде у відставку 3 жовтня після 24 років роботи в компанії, з яких останні 12 вона провела в якості генерального директора», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що Нуйї попередила про свою відставку ще рік тому і попросила компанію підготуватися до цього.

За ті 12 років, що вона керує PepsiCo, виручка компанії збільшилася на 81% і склала $ 63,5 млрд в 2017 році. Крім того, розмір дивідендів на акцію виріс майже втричі з $1,16 в 2006 році до $3,17 в 2017 році. При Нуйї компанія значно розширила лінійку продуктів на користь більш здорового харчування. При цьому гендиректор чинила опір спробам інвесторів розділити компанію.

«Я пишаюся тим, що ми зробили в компанії PepsiCo за роки моєї роботи в ній. Ця компанія була моїм життям 24 роки, і частина мого серця завжди залишиться з нею», – написала Індра в Twitter.

Компанія відзначає, що Індра Нуйі залишиться головою правління корпорації до початку 2019 року, щоб забезпечити плавний перехід.

Раніше повідомлялося, що PepsiCo демонструє суттєві прибутки на тлі того, що загалом продажі газованих напоїв у світі падають.

***

PepsiCo – американська транснаціональна компанія у галузі харчової промисловості зі штаб-квартирою в Перчейзі, штат Нью-Йорк. Компанія утворилася 1965 року в результаті злиття The Pepsi Cola Company з компанією Frito Lay.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті