airBaltic розпродає 500 тисяч квитків в Європу зі знижками

airBaltic розпродає 500 тисяч квитків в Європу зі знижками

Акція триває до 13 серпня

airBaltic розпродає 500 тисяч квитків в Європу зі знижками
фото Shutterstock

airBaltic розпродає 500 000 квитків по акції, в тому числі на рейси з Києва та Одеси в Ригу та інших міста Європи з пересадкою в Ризі, повідомляє Avianews.

Розпродаж проходитиме до 13 серпня 2018 року. Акційні рейси припадають на період 20 серпня-31 березня наступного року. Прямі рейси з Києва в Ригу доступні за ціною від 99 євро в обидва боки, з Одеси в Ригу – від 138 євро в обидві сторони

Квитки на рейси з Києва в Таллінн, Берлін, Копенгаген, Стокгольм коштують від 69 євро в одну сторону; в Осло, Лієпаю – від 79 євро в одну сторону, в Палангу, Хельсінки, Гетеборг, Біллунн, Калінінград, Турку, Тампере, Санкт- Петербург, Гамбург – від 89 евро в одну сторону. Перельоти в Москву, Амстердам, Париж та Рейк'явік обійдуться дорожче – від 99 євро в одну сторону та  від 129 євро відповідно.

В рамках акції рейси airBaltic з Одеси можна придбати за 79 євро в одну сторону в Мюнхен, за 85 євро в Копенгаген, за 89 євро в Москву, Берлін, Таллінн. Окрім того за 99 євро можна злітати в Осло, Санкт-Петербург, Барселону, Париж, Лондон, а за 109 евро в Гамбург і Амстердам.

Нагадаємо: Wizz Air розпродає квитки в Данію за 13 євро в один бік.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті