mind
Daimler припиняє роботу в Ірані через американські санкції

Daimler припиняє роботу в Ірані через американські санкції

Daimler разом з іранськими компаніями займався виробництвом вантажівок Mercedes

Daimler припиняє роботу в Ірані через американські санкції
daimler.com

Німецька автомобільна група компаній Daimler тимчасово припиняє свою діяльність в Ірані у зв'язку з відновленням американських санкцій щодо цієї країни.

Зокрема, концерн припиняє реалізацію спільного з іранськими компаніями проекту з виробництва і продажу вантажівок Mercedes, уточнила прес-служба Daimler, на яку посилається ТАСС.

Цей проект носив обмежені масштаби, і що його реалізація призупинена на невизначений термін аж до нового повідомлення, зазначили в компанії.

Нагадаємо, перша частина американських санкцій почала діяти в ніч на вівторок, 7 серпня. Ці обмежувальні заходи охоплять, зокрема, автомобілебудівний сектор Ірану і купівлю-продаж золота та ряду металів.

Ще один пакет санкцій набере чинності 5 листопада. Вони будуть зачіпати насамперед енергетичну галузь Ірану, угоди, які стосуються нафти, а також транзакції з центральним банком Ірану.

Раніше цього дня президент США Дональд Трамп заявив, що країни, які попри санкції продовжать співпрацю з Іраном, не зможуть співпрацювати надалі із США.

Як повідомлялося, Єврокомісія з метою захисту європейських компаній заблокує дію американських санкцій проти Ірану на території ЄС.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті