Гейтс розповів про роботу Манафорта на Порошенка

Гейтс розповів про роботу Манафорта на Порошенка

За його словами, це була остання робота Манафорта та Гейтса в Україні

Гейтс розповів про роботу Манафорта на Порошенка
Пол Манафорт
фото Getty Images / Global Images Ukraine

Рік Гейтс, колишній партнер екс-очільника передвиборчого штабу Дональда Трампа та політичного консультанта Віктора Януковича Пола Манафорта, розповів, що підсудний у 2014 році співпрацював із нинішнім президентом України Петром Порошенком. Про це повідомляє NBC.

Після того як Янукович втік з України, прибутки Манафорта різко знизились. Гейтс сказав, що остання кампанія, під час якої вони з Манафортом працювали в Україні, була для парламентських виборів у жовтні 2014 року. DMP (компанія Манафорта) також допомагала Петру Порошенку. Також Гейтс додав, що вони не отримали повну оплату за свої послуги.

Як повідомляє DW, прес-служба президента України відкинула будь-яку співпрацю Манафорта із Порошенком.

«Команда Петра Порошенка ніколи не співпрацювала ані з Полом Манафортом, ані з його людьми. Пропозиції про співробітництво надходили від інших, втім, навіть не розглядались».

Стратег президента Петра Порошенка, народний депутат Ігор Гринів підтвердив, що у 2014 році зустрічався із Манафортом з приводу співпраці, передає «Українська правда».

«Манафорт пробував запропонувати свої послуги та свою стратегію для кампанії Порошенка. Я зустрічався з ним тоді та вислухав його стратегію, але на цих трьох годинах розмова з ним закінчилась», – розповів він.

На його думку, інформація про співпрацю з діючим президентом України – це лінія захисту адвокатів Манафорта, щоб його сприяли не як лише стратега Януковича, а й як політтехнолога, який здатен працювати з представниками різних фракцій.

Гринів зазначив, що Манафорт дуже хотів співпрацювати із Порошенком.

«Манафорт так і не зрозумів, що країна після Майдану змінились», – пояснив він.

Нагадаємо: 31 липня розпочався суд над 69-річним Полом Манафортом, екс-головою передвиборчого штабу Трампа та політичним консультантом Януковича. Його звинувачують у відмиванні грошей, ухилянні від сплати податків, банківському шахрайстві та змові. Він може провести решту свого життя у в’язниці, якщо його визнають винним.

Під час першого дня слухань прокурори розкрили, що Манафорт зберігав $60 млн, зароблених в Україні, на понад 30 прихованих іноземних рахунках.

Як повідомлялось, коли мова зайшла про українських багатих клієнтів, суддя заборонив називати їх терміном «олігархи».

Також Рік Гейтс розповів суду, що допомагав підсудному подавати нечесні податкові декларації на його прохання та визнав свою провину. Якщо суд вирішить, що свідчення Гейтса є «значущими» для справи, йому, можливо, вдасться уникнути ув’язнення.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло