Одна вдома: розумна колонка Alexa навчилася відлякувати злодіїв

Одна вдома: розумна колонка Alexa навчилася відлякувати злодіїв

Голосовий асистент бурхливо імітує звуки розмови людей чи гавкіт собаки

Одна вдома: розумна колонка Alexa навчилася відлякувати злодіїв
iXBT.com

Розробники голосового помічника Alexa, що належить компанії Amazon, ввели нову функцію для тих, хто залишає свій дім і боїться, що можуть нагрянути злодії. Функція імітує людські розмови на різну тематику і в різній тональності, чим створює ефект присутності в приміщенні людей.

Це  потенційно може вберегти житло від пограбування, переконані розробники. Функція має назву Away Mode – при її включенні пристрій запускає спеціальні розмови, записані з комедійних проектів. Вони повинні дати зрозуміти зловмисникам, що вдома хтось є. Система буде відтворювати розмови з різноманітних телевізійних шоу, повідомляє HighTech.

Теми розмови можуть змінюватися. Це може бути імітація сімейної сварки, конфлікт через те, яку телепередачу хочуть дивитися «мешканці будинку»; також можна вибрати більш спокійні бесіди, наприклад, обговорення книги. Alexa також може відтворювати звуки сирени або гавкіт собак.

При цьому в компанії відзначили, що голоси і зміст «розмов» настільки «нестерпні», що у потенційних злодіїв має відпасти бажання лізти в будинок чи квартиру.

Кожна з аудіодоріжок триває від півгодини до години, тому розробники не радять використовувати цю функцію під час тривалих подорожей. Розробка швидше підійде для випадків, коли ви ненадовго залишаєте будинок.

Раніше повідомлялося, що Alexa може випадково записувати розмови і пересилати їх іншим людям. А також без жодної команди самостійно вмикатися і лякати присутніх несподіваним сміхом.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло