Тепер і для блокбастерів: «Оскар» вводить нову номінацію для популярних фільмів

Тепер і для блокбастерів: «Оскар» вводить нову номінацію для популярних фільмів

Церемонію тепер намагатимуться зробити коротшою, тривалістю не більше 3-х годин

Тепер і для блокбастерів: «Оскар» вводить нову номінацію для популярних фільмів
фото Shutterstock

Американська кіноакадемія, яка щороку вручає одну з найпрестижніших премій у світі кіно – «Оскар», оголосила, що запроваджує суттєві зміни у традиційну церемонію нагородження. Повний текст листа академії наводить Vanity Fair, на який посилається «Коммерсант».

Таким чином кіноакадеміки вирішили повернути втрачені рейтинги церемонії, які неухильно знижуються з кожним роком. У 2018 році пряму трансляцію вручення «Оскарів» подивилася найнижча кількість телеглядачів за всю історію – 26,5 млн осіб.

Щоб виправити цю ситуацію, академія вводить нову номінацію – за видатні досягнення серед популярних фільмів.

Статистика за минулі роки показує, що рейтинги церемонії безпосередньо залежать від популярності картин, які беруть у ній участь. Тепер шанувальники блокбастерів на зразок «Чорної Пантери», «Месників», «Місія: нездійсненна» або «Дедпула-2» отримають можливість побачити свої улюблені фільми на «оскарівській» сцені.

Крім того, в листі, який розіслали академікам президент кіноакадемії Джон Бейлі та її СЕО Дон Гудзон, йдеться про прагнення перетворити церемонію нагородження на захоплююче шоу тривалістю не більше трьох годин. Адже з 24 номінацій широку публіку зазвичай цікавить не більше половини. Тепер нагородження в «непопулярних» номінаціях відбуватиметься під час рекламних пауз, щоб не втомлювати телеглядачів.

91-ша церемонія вручення «Оскара» пройде 24 лютого 2019 року, а в 2020 році вона зміститься на більш ранню дату – 9 лютого.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло