Посольство РФ в США назвало нові антиросійські санкції «драконівськими»

Посольство РФ в США назвало нові антиросійські санкції «драконівськими»

Російська сторона вважає, що обмежувальні заходи було введено за вигаданим приводом

Посольство РФ в США назвало нові антиросійські санкції «драконівськими»
Фото Shutterstock

Посольство Росії в США наголосило, що нові антиросійські санкції, введені через інцидент із отруєнням екс-співробітника російського ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки є «драконівськими» та впровадженими через вигадану причину. Про це йдеться в повідомленні на сайті установи.

Нові санкції введені через вигаданий привід щодо «використання владою РФ нервово-паралітичної речовини «Новичок» проти громадянина Великобританії С.Скрипаля та його доньки. Жодних фактів або доказів, як вже повелось, не прозвучало».

В посольстві повідомляють, що американська сторона на уточнюючі питання відповідь не дала, посилаючись на конфіденційність. В той же час було заявлено, що США мають достатньо даних, які дозволяють зробити висновок стосовно «провини Росії».

Нагадаємо:  Держдепартамент США, напередодні, ввів санкції щодо Росії через отруєння в британському місті Солсбері Скрипаля та його доньки. Нові обмеження наберуть чинності 22 серпня, зокрема, буде введені заборона на експорт в РФ товарів, які використовуються у сфері національної безпеки, заборона польотів компанії «Аерофлот» у США та скорочення взаємної торгівлі до мінімуму.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті