mind
ДФС: надходження єдиного внеску з початку року склали 126,8 млрд грн

ДФС: надходження єдиного внеску з початку року склали 126,8 млрд грн

Це на 27,4 млрд грн, або на 27,6% більше січня-липня 2017 року

ДФС: надходження єдиного внеску з початку року склали 126,8 млрд грн
Фото: Shutterstock

Протягом січня-липня поточного року надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ) склали 126,8 млрд грн, що на 27,4 млрд грн, або на 27,6% більше січня-липня минулого року, йдеться у повідомленні на сайті Державної фіскальної служби (ДФС).

Зокрема, у липні 2018 року ДФС було забезпечено 19,1 млрд грн єдиного внеску. Порівняно з липнем 2017 року цей показник зріс на 4 млрд грн, або 26%.

Єдиний внесок засобами програмного забезпечення автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням – на рахунки, відкриті в Державній казначейській службі на ім’я фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування. 

Як зазначається, за 2017 рік забезпечено надходження ЄСВ на рівні 180,8 млрд грн, що на 49,0 млрд грн більше, ніж за 2016 рік.

Як писав Mind, у червні поточного року Кабінет міністрів розширив перелік платників ЄСВ і додав у нього членів фермерських господарств, якщо вони не належать до кола осіб, які підлягають страхуванню на інших підставах.

Пізніше, Верховна рада забезпечила можливість мешканців села легалізувати свою діяльність у формі підприємницької діяльності для фізичних осіб – підприємців, які організували фермерське господарство, в тому числі сімейне, та надала їм можливість бути платниками єдиного податку 4 групи.

Нагадаємо, протягом січня-липня поточного року платникам податків відшкодовано 75,2 млрд грн податку на додану вартість (ПДВ), що на 10,1%, або на 6,9 млрд грн, більше ніж за аналогічний період минулого року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті