Захворіло у світі
134,719,328
Померло у світі
2,915,972
Вилікувалось у світі
76,537,874
Захворіло в Україні
1,841,137
Померло в Україні
36,779
Вилікувалось в Україні
1,405,826
Ryanair боротиметься із своїми пілотами, що страйкують, у судах

Ryanair боротиметься із своїми пілотами, що страйкують, у судах

Авіаперевізник подав до суду із вимогою заборонити пілотам в Нідерландах страйкувати

Ryanair боротиметься із своїми пілотами, що страйкують,  у судах
фото з pixabay.com

Авіакомпанія Ryanair, пілоти якої планують масштабний страйк в 5 країнах ЄС, звернулась до нідерландського суду із вимогою заборонити проведення протестів в Нідерландах. Про це повідомляє The Independent.

Боротьба Ryanair із своїми страйкуючими працівниками загострюється, оскільки компанія оголосила про скасування ще 250 рейсів у зв’язку із невиходом на роботу німецьких пілотів.

Найбільша європейська лоукост-авіакомпанія в Європі вже скасувала понад 150 рейсів через страйки в Ірландії, Бельгії та Швеції.

Зазначається, що це є наслідком страйку, який було проголошено 30 липня за підтримки 96% пілотів компанії, які працюють в Німеччині. Працівники авіакомпанії не задоволені своєї зарплатнею та умовами роботи.

Їх профспілка повідомила, що жодних пропозицій із покращеними умовами від керівництва Ryanair не надходило.

На сьогодні у Ryanair було заплановано 2400 рейсів. Це число скоротилось на 400 через страйки в Ірландії, Бельгії та Швеції, а також в Німеччині, що разом складає шосту частину графіку компанії.

Головний директор з маркетингу Ryanair Кенні Джейкобс сказав, що жалкує про рішення профспілки «продовжити цей непотрібний страйк, враховуючи, що ми відправили переглянуту пропозицію про колективний трудовий договір та заявили про наш намір співпрацювати».

«Наші пілоти в Німеччині користуються відмінними умовам роботи. Вони отримують до 190 000 євро на рік, а також отримали 20% підвищення зарплатні. Пілоти Ryanair заробляють як мінімум на 30% більше, ніж Eurowings, та на 20% більше, ніж норвезькі пілоти», – додав він.

На додачу до вже страйкуючого персоналу, Нідерландська профспілка пілотів (VNV) проголосувала за те, щоб приєднатись до масштабного страйку. Пілоти з Нідерландів вимагають покращення оплати праці та пенсійного забезпечення.

У VNV вирішили, що «Ryanair треба прокинутись, і страйк в Нідерландах може бути єдиним рішенням».

Втім профспілка повідомила, що керівництво компанії звернулось до суду із вимогою заборонити нідерландським пілотам страйкувати. VNV «дивується такому рішенню, а також обурюється щодо такого роду атаки на голландські трудові права».

Управління громадянської авіації Великобританії закликало пасажирів, чиї рейси Ryanair були скасовані через протести, вимагати компенсації від компанії в розмірі 250 євро (для поїздок до 1500км) та 400 євро ( для більш тривалих перельотів).

Авіакомпанія наполягає на тому, що страйки не підлягають контролю і заявляє, що будь-які такі претензії будуть відхилені.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті