Призначено генерального директора ПАККО Холдингу

Призначено генерального директора ПАККО Холдингу

Ним став виконавчий деректор холдингу Сергій Дружук

Призначено генерального директора ПАККО Холдингу
Генеральним директором компанії ПАККО Холдинг Сергій Дружук
Фото: RAU

Генеральним директором компанії ПАККО Холдинг з 10 серпня 2018 призначений Сергій Дружук, який до цього займав посаду виконавчого директора холдингу, йдеться у повідомленні на сайті rau.ua.

Як зазначається, Дружук має великий успішний досвід в торгівельній галузі. Так, він з 2001 року працює в ПАККО Холдинг на керівних посадах: начальник відділу збуту, продажів і комерційним директором. Пізніше, у 2010-17 роках працював на посадах першого заступника і директора з операційної діяльності компанії.

«Пріоритетними напрямками роботи компанії залишаються розширення торгових мереж Вопак і Пакко за рахунок відкриття нових магазинів, розвиток франчайзингової мережі Вопак Експрес, ребрендинг частини магазинів в формат експрес-маркет і впровадження нових технологій продажів», – прокоментував своє призначення новий генеральний директор.

Так, з призначенням нового керівництва стратегічна лінія компанії залишається незмінною.

Нагадаємо, днями Державна служба України з надзвичайних ситуацій звернулася до суду з позовом про закриття понад 100 торгових центрів і гіпермаркетів через порушення правил пожежної безпеки, серед яких торгівельний об’єкт ПАККО Холдинг (в Ковелі).

ПАККО Холдинг – один з найбільших операторів на ринку українського ритейлу, працює в 9 областях Західної України. В інвестиційний портфель компанії входять торгові мережі супемаркетах Вопак (66 магазинів, з них шість працюють на умовах франчайзингу) і оптових Пакко (12 магазинів). В даний час в мережі Пакко Холдинг працює більше 2500 співробітників.

Як повідомляє видання БізнесЦензор, раніше посаду генерального директора холдингу обіймав Олег Мерченко, а головою спостережної ради був Володимир Микулич.

За даними YouControl, власником компанії є Кіпрська «Сі Бі Рітейл інвестментс паблік лімітед».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті