mind
Призначено генерального директора ПАККО Холдингу

Призначено генерального директора ПАККО Холдингу

Ним став виконавчий деректор холдингу Сергій Дружук

Призначено генерального директора ПАККО Холдингу
Генеральним директором компанії ПАККО Холдинг Сергій Дружук
Фото: RAU

Генеральним директором компанії ПАККО Холдинг з 10 серпня 2018 призначений Сергій Дружук, який до цього займав посаду виконавчого директора холдингу, йдеться у повідомленні на сайті rau.ua.

Як зазначається, Дружук має великий успішний досвід в торгівельній галузі. Так, він з 2001 року працює в ПАККО Холдинг на керівних посадах: начальник відділу збуту, продажів і комерційним директором. Пізніше, у 2010-17 роках працював на посадах першого заступника і директора з операційної діяльності компанії.

«Пріоритетними напрямками роботи компанії залишаються розширення торгових мереж Вопак і Пакко за рахунок відкриття нових магазинів, розвиток франчайзингової мережі Вопак Експрес, ребрендинг частини магазинів в формат експрес-маркет і впровадження нових технологій продажів», – прокоментував своє призначення новий генеральний директор.

Так, з призначенням нового керівництва стратегічна лінія компанії залишається незмінною.

Нагадаємо, днями Державна служба України з надзвичайних ситуацій звернулася до суду з позовом про закриття понад 100 торгових центрів і гіпермаркетів через порушення правил пожежної безпеки, серед яких торгівельний об’єкт ПАККО Холдинг (в Ковелі).

ПАККО Холдинг – один з найбільших операторів на ринку українського ритейлу, працює в 9 областях Західної України. В інвестиційний портфель компанії входять торгові мережі супемаркетах Вопак (66 магазинів, з них шість працюють на умовах франчайзингу) і оптових Пакко (12 магазинів). В даний час в мережі Пакко Холдинг працює більше 2500 співробітників.

Як повідомляє видання БізнесЦензор, раніше посаду генерального директора холдингу обіймав Олег Мерченко, а головою спостережної ради був Володимир Микулич.

За даними YouControl, власником компанії є Кіпрська «Сі Бі Рітейл інвестментс паблік лімітед».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті