mind
ДСНС вимагає закриття Sky Mall, «Аркадії» та ще сотні ТЦ по Україні

ДСНС вимагає закриття Sky Mall, «Аркадії» та ще сотні ТЦ по Україні

Держслужба звернулася до суду з позовом проти ТРЦ та ТЦ через порушення правил пожежної безпеки

ДСНС вимагає закриття Sky Mall, 	«Аркадії» та ще сотні ТЦ по Україні
Фото Facebook "ДСНС Україна"

Державна служба України з надзвичайних ситуацій звернулася до суду з позовом про закриття понад 100 торгових центрів і гіпермаркетів через порушення правил пожежної безпеки, повідомляє rau.ua.

Після масштабних перевірок дотримання правил пожежної безпеки, проведених ДСНС в березні-травні цього року, було виявлено більше 167 тисяч порушень в місцях масового перебування людей: в ТРЦ і ТЦ, супермаркетах, школах і дошкільних закладах, лікарнях і так далі. Але власники і керівники компаній,  що займають будівлі не вжили заходів із виправлення недоліків.

Відтак, ДСНС звернулася до адміністративного суду з позовами про припинення роботи ТРЦ та інших об'єктів.

Як зазначається, в Києві Держслужба з просить призупинити роботу універмагів «Україна» і «Дитячий світ», ТРЦ Sky Mall, New Way, «Магелан», «Атмосфера», «Домосфера», «Квадрат» та двох ТРЦ «Аркадія».

Заклади за межами столиці теж потрапили в зону ризику. Так, у Львові це ЦУМ на вулиці Княгині Ольги. У Дніпропетровській області в «чорний список» потрапили ТРЦ «Сонячна Галерея» і ТЦ «Епіцентр» в Кривому Розі, ТЦ Billa в Нікополі, а також декілька  ТРЦ у Дніпрі: «Дафі», «Млин», «Вавилон» і «Городок»..

В Одесі ГСЧС просить суд закрити поки тільки один торговий об'єкт – ТЦ «Альтаїровський» на Люстдорфській дорозі. Низка інших великих торгових центрів по всій Україні також потрапила у список ДСНС:  Metro Cash & Carry Ukraine (в Рівному), DEPO't Centre (в Черкасах), ПАККО Холдинг (в Ковелі) і ТЦ «Лео Кераміка» (у Вінниці).

Нагадаємо, Кабін надав дозвіл ДСНС на масштабні перевірки місць масового скупчення людей в Україні почалися після трагедії 25 березня в російському Кемерово, коли пожежа в ТРЦ забрала життя 64 людей.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті