КМДА оголосила конкурс на будівництво сміттєпереробного заводу

КМДА оголосила конкурс на будівництво сміттєпереробного заводу

Заявки на конкурс почнуть приймати вже 28 серпня цього року

КМДА оголосила конкурс на будівництво сміттєпереробного заводу
Фото: pixabay.com

Комунальне підприємство Київської міської державної адміністрації (КМДА) «Київкомунсервіс» оголосило конкурс із визначення виконавця послуг із перероблення (оброблення) та захоронення побутових відходів, що утворюються у Києві. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Згідно з повідомленням, конкурс проводитиметься на підставі рішення Київради «Про деякі питання щодо поводження з побутовими відходами на території міста Києва» та «Про введення в дію рішення конкурсної комісії з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Києва».

Сам конкурс відбуватиметься у два етапи. Перший етап – оцінка відповідності учасників кваліфікаційним вимогам, другий – розгляд та оцінка пропозицій.

«Учасниками конкурсу можуть бути суб’єкти господарювання усіх форм власності. Кількість учасників конкурсу не обмежується», – йдеться в повідомленні.

Заявки на конкурс почнуть приймати вже 28 серпня цього року. Конкурсна документація опублікована на сайті організатора конкурсу – «Київкомунсервісу».

Наразі у Києві працює єдиний сміттєспалювальний завод «Енергія».

Раніше, 22 липня, стало відомо, що сміттєспалювальний завод «Енергія» призупинив прийом сміття через закінчення 31 липня дії угоди київської влади з компанією Київенерго.

Разом з цим повідомлялось, що запасів твердих побутових відходів (близько 10 тонн) достатньо для забезпечення планової роботи до 31 липня.

Пізніше НКРЕКП видала ліцензію «Київтеплоенерго» на переробку сміття на заводі «Енергія».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті