mind
Apple пропонує використовувати iPhone як паспорт – для ідентифікації

Apple пропонує використовувати iPhone як паспорт – для ідентифікації

Телефон може містити такі конфіденційні дані про користувача, як відбитки пальців, фото, дані документів

Apple пропонує використовувати iPhone як паспорт – для ідентифікації
фото apple.com

Компанія Apple придумала технологію, яка, на її думку, може зробити з iPhone документ, що засвідчує особу. Відповідний патент опубліковано на сайті американського патентного бюро, повідомляє DailyComm з посиланням на AppleInsider.

У документі детально описується алгоритм передачі і зчитування конфіденційних даних. Зокрема, Apple планує використовувати протоколи RFID і NFC. Через них дані будуть записуватися на пристрій.

Використовуючи RFID, пристрій отримує «частину облікових даних» з документа, який посвідчує особу – наприклад, водійські права. Ці облікові дані будуть зберігатися в захищеному елементі. Швидше за все, під цим розуміється якась виділена спеціально для цього область.

Гаджети Apple вже обладнані NFC (Near field communication – технологія бездротової передачі даних між розташованими неподалік пристроями) і можуть містити дані відбитка пальця, фото, Touch ID і Face ID і системи аутентифікації на основі біометричних даних.

У концепції широка сфера застосування: її зможуть реалізувати і приватні компанії (наприклад, в пропускній системі для співробітників), і держави (при паспортному контролі).

Чи втілиться цей патент Apple у реальність, поки що невідомо, зазначає видання.

Нагадаємо, згідно з інсайдерською інформацією, Apple представить восени лінійку оновлених моделей.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті