Захворіло у світі
134,719,328
Померло у світі
2,915,972
Вилікувалось у світі
76,537,874
Захворіло в Україні
1,841,137
Померло в Україні
36,779
Вилікувалось в Україні
1,405,826
НБУ відкликав банківську та генеральну ліцензії на здійснення валютних операцій у «ДіВі Банк»

НБУ відкликав банківську та генеральну ліцензії на здійснення валютних операцій у «ДіВі Банк»

Банк прийняв рішення про добровільне припинення банківської діяльності без ліквідації юридичної особи

НБУ відкликав банківську та генеральну ліцензії на здійснення валютних операцій у «ДіВі Банк»
Фото : dvbank.ua

Національний банк України (НБУ) рішеннями правління від 14.08.2018 №543-рш відкликав банківську та генеральну ліцензії на здійснення валютних операцій у ПАТ «ДіВі Банк». Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Згідно з повідомленням, банк прийняв рішення про добровільне припинення банківської діяльності без ліквідації юридичної особи.

«ДіВі Банк» – п'ятий банк, який прийняв таке рішення. Регулятор за аналогічною процедурою вже відкликав ліцензії у ПАТ «КБ «Фінансовий партнер», ПАТ «Апекс-Банк», ПАТ «Промислово-фінансовий банк» та ПАТ «Кредит Оптима Банк».

У Нацбанку нагадують, що процедура добровільного припинення банківської діяльності стала можливою завдяки прийняттю у березні 2017 року Закону України «Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків».

«Якщо раніше банки могли добровільно припинити діяльність лише шляхом повної ліквідації, що створювало значні незручності для їх власників, то тепер акціонери банку можуть прийняти рішення про припинення банківської діяльності та зберегти юридичну особу. Така юридична особа, що перестала бути банком, може продовжити працювати на ринку фінансових послуг (за умови отримання відповідних ліцензій) або здійснювати інші види господарської діяльності», – йдеться в повідомленні.

Передумовою для відкликання банківської та генеральної валютної ліцензії є погодження банками з Національним банком плану припинення та повне виконання зобов’язань, пов’язаних із здійсненням банківської діяльності.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті