Захворіло у світі
134,719,328
Померло у світі
2,915,972
Вилікувалось у світі
76,537,874
Захворіло в Україні
1,841,137
Померло в Україні
36,779
Вилікувалось в Україні
1,405,826
Данія образилася на канал Fox News, який назвав її занепадаючою соціалістичною країною (ВІДЕО)

Данія образилася на канал Fox News, який назвав її занепадаючою соціалістичною країною (ВІДЕО)

Ведуча прирівняла Данію до Венесуели, наголосивши на високих податках і масовому безробітті

Данія образилася на канал Fox News, який назвав її занепадаючою соціалістичною країною (ВІДЕО)
скрін-шот із відео

На каналі Fox Business Network ведуча Тріш Реган в одному з випусків своєї програми розповіла про Данію, зобразивши її в зовсім непривабливому світлі. Європейську країну ведуча прирівняла до Венесуели, яка страждає від затяжної фінансової кризи, гіперінфляції і масових заворушень.

Під час 3-хвилинного випуску Реган заявила, що у Данії надзвичайно високий рівень податків – 56%, і це навіть не враховуючи 25%-го ПДВ. У звʼязку з цим ніхто не хоче працювати й віддавати більшу половину всього заробленого державі. Тому в країні нібито спостерігається повальне безробіття.

Trish on socialism

«Nobody's incentivized to do anything because they're not going to be rewarded. Denmark, like Venezuela, has stripped people of their opportunities. Is that the direction that we want to go in? Bernie Sanders likes it. [Alexandria Ocasio-Cortez] likes it. And a lot of young Democrats are looking at these two as their future.» – Trish Regan

Опубліковано Fox Business Voices Неділя, 12 серпня 2018 р.

«Лише 3 з 98 міст у країні станом на 2013 мали кількість працюючих людей більшу, ніж кількість безробітних», – розповіла ведуча.

Школи й університети в Данії безкоштовні – і це чудово, продовжила далі Реган. Більше того, в закладах освіти вам навіть платять стипендію – в середньому $990 за місяць. Але проблема в тому, що ніхто не хоче закінчувати ці вузи і йти працювати, тому залишаються в них не на п’ять років, а на шість і більше.

«Влада Данії, як і Венесуели, просто відрізала людей від їх можливостей», – зазначила ведуча.

«Ось так виглядає соціалізм. Невже це той шлях, яким ми хочемо рухатися?» – підсумувала свої погляди на Данію ведуча.

Цей сюжет  викликав обурення в уряду Данії:

«Приїжджайте в Данію, якщо ви не боїтеся побачити, якою насправді є реальність», – написав у своєму  Twitter міністр фінансів Данії Крістіан Єнсен, додавши графік, з якого випливає, що Данія на 11 позицій випереджає США за рівнем зайнятості населення.

Данські ЗМІ проаналізували нібито статистичні дані з відеоролика і відзначили, що жодні з них не є правдивими.

Податок на прибуток понад 50% в Данії платять тільки заможні громадяни, чий річний дохід досягає 542 283 крон ($82,8 тис.)

Насправді середній же розмір податків в країні, згідно з даними податкової служби Данії, становить 34%. Що стосується зайнятості населення, то в 2013 році цей показник складав 67%, а зараз дорівнює 70,1%. Для порівняння: в США рівень зайнятості населення в 2013 році був 58,7%, а за цьогорічними даними – 60,5%.

«Репортаж Fox повністю вигаданий і не викликає довіри. Він просто демонструє, наскільки політизованими стали новини в США», – додав міністр фінансів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті