ВСУ підтвердив недійсність договорів «Укрнафти» на 3 млрд грн

ВСУ підтвердив недійсність договорів «Укрнафти» на 3 млрд грн

Підприємство має право стягнути дану суму для відшкодування завданої йому шкоди

ВСУ підтвердив недійсність договорів «Укрнафти» на 3 млрд грн
Фото Shutterstock

Касаційний господарський суд у складі Верховного Суду 14 серпня 2018 року підтримав правову позицію Національного антикорупційного бюро щодо договорів між ПАТ «Укрнафта» та ТОВ «Котлас» на загальну суму  2,9 млрд грн, повідомляє НАБУ.

Касація визнала, що підстави для визнання недійсними 60 договорів купівлі-продажу нафтопродуктів, укладених між «Укрнафтою» та «Котласом» на загальну суму 2,9 млрд грн, наявні.

Таким чином, рішення апеляційного суду у справі за позовом НАБУ до «Укрнафти» та «Котласу» залишене без змін. 

Відтак, «Укрнафта» (50%+1 акція належать НАК «Нафтогаз України») отримала законні підстави для стягнення 2,9 млрд грн із метою відшкодування заподіяної шкоди.

Нагадаємо: навесні Київський апеляційний госпсуд визнав недійсними 60 із 71 договорів, що були укладені між  «Укрнафтою» та «Котласом».

НАБУ вказувало, що в результаті проведеного «Укрнафтою» аукціону з продажу сирої нафти у 2015 році одним із переможців було визнане ТОВ «Котлас». З компанією був укладений договір на реалізацію нафти на загальну вартість понад 3 млрд грн, проте її поставка не була сплачена й відстрочена на основі відповідного листа від службових осіб «Котласу».

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло