Чеський банк виставив на продаж цегельний завод у Київській області
За стартовою ціною 277 млн грн

Чеський експортний банк (CEB) виставив на аукціон майданчика OpenMarket цегельний завод в селі Кузьминці Кагарлицького району Київської області, повідомляє FinClub.
Як зазначається, банк хоче реалізувати за 277 млн грн комплекс будівель цегельного заводу (площа будівель 220,8 кв. м та 15 740,2 кв. м), земельну ділянку загальною площею 3,0087 гектара та рухоме майно, розташоване на території заводу і земельного ділянки.
В системі OpenMarket (раніше – СЕТАМ) лот був зареєстрований 4 липня, а торги відбудуться 28 серпня.
Гарантійний внесок становить 277 000 грн, а крок аукціону – 1 млн грн.
Так, завод раніше належав Тарасу Онуфрик і Ігорю Пархоменко. У 2007 році підприємство залучило у чеського банку кредит в розмірі 15,3 млн євро для закупівлі виробничого обладнання. Завод виступив забезпеченням за кредитом. Згодом заставу було стягнуто в судовому порядку.
Чеський експортний банк створений в 1995 році для здійснення фінансової підтримки експорту чеських компаній.
Нагадаємо, продаж зазначеного об’єкту було оголошено ще минулого року.
Про те, як чеська компанія Sweetondale отримала контроль над трьома українськими заводами та працевлаштувала українців, замінивши російських власників, читайте у матеріалі Mind «За стіною: як чехи зберегли робочі місця для українців в Україні».
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].