США розширили список санкцій проти російських компаній і суден, які пов'язані з КНДР
Північна Корея попри обіцянки і далі розробляє ядерну зброю

Два громадянина Росії потрапили під санкції США, повідомляється на сайті Міністерства фінансів США, це Антон Нагібін і Марія Царьова. Крім того, в списку – 6 вантажних кораблів під російськими прапорами, три російських юридичних особи та одна компанія зі Словаччини, пише «Коммерсант».
Санкції щодо частини фізичних і юридичних осіб вводяться в зв'язку з їх діяльністю в кіберпросторі, щодо інших – в зв'язку з підтримкою Північної Кореї.
Під санкції потрапили судноплавна компанія «Гудзон» і Primorye Maritime Logistics, які базуються у Владивостоці. За даними Мінфіну США, ці компанії є зареєстрованими власниками судна «Патріот», який потрапив під санкції відносно КНДР.
Крім того, в списку кораблі «Нептун», «Белла», «Богатир», «Партизан» і «Севастополь» (ходять під російським прапором).
Через дії в кіберпросторі під санкції потрапила компанія Vela-Marine, яка, як повідомляє Мінфін США, займається професійним водолазним устаткуванням і спорядженням.
Рада Безпеки ООН не раз приймала резолюції про посилення режиму санкції відносно КНДР через випробування ядерних вибухових пристроїв і балістичних ракет. Серед іншого в КНДР забороняється ввозити матеріали, що розщеплюються, зброю, електроніку і предмети розкоші.
Також забороняється купувати ряд продуктів Північної Кореї, включаючи кам'яне вугілля. У липні Reuters з посиланням на джерела в розвідці повідомляло, що КНДР продовжує продавати вугілля, використовуючи для його контрабанди російські компанії і порти на Далекому Сході.
При цьому в доповіді Міжнародного агентства з атомної енергетики йдеться про відсутність прогресу з денуклеаризації з боку Північної Кореї. У доповіді наголошується, що, незважаючи на обіцянки Кім Чен Ина, дані в ході його зустрічей з президентами Південної Кореї і США Мун Чже Іншому і Дональдом Трампом, всі роботи щодо створення ядерних об'єктів продовжуються.
Нагадаємо, Трамп оголосив, що готовий до нової зустрічі із Кім Чен Ином.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].