Schlumberger шукає фахівців для українського підрозділу

Schlumberger шукає фахівців для українського підрозділу

Вакансія в Полтаві - оператори колтюбинговой установок (без знання англійської)

Schlumberger шукає фахівців для українського підрозділу
Фото: ДТЕК

Світовий постачальник технологій для нафтовидобутку Schlumberger почав набір фахівців для свого українського підрозділу, повідомляє enkorr.

Як зазначається, про це на своїй сторінці в мережі Facebook повідомив директор дочірньої компанії «Шлюмберже Сервісез Україна» Євген Вішнікін.

«Вакансія в Полтаві – оператори колтюбинговой установок (без знання англійської). Другий раунд набору. Вимоги менше, деталі при співбесіді. Обов'язково – досвід польової роботи в нафтогазовій сфері », – повідомив топ-менеджер.

Вакансія в Полтаві – Оператори коіл-тюбінгових установок (без знання англійської). Другий раунд набору. Вимоги менші,...

Опубликовано Yevhen Vishnikin Cреда, 8 августа 2018 г.

Нагадаємо, Schlumberger виконує буріння похило-спрямованого ділянки свердловини №61 на Семиренківському газоконденсатному родовищі компанії «ДТЕК Нафтогаз».

Schlumberger Limited є одним з провідних світових постачальників технологій для комплексної оцінки пласта, будівництва свердловин, управління видобутком і переробки вуглеводнів. Компанія працює більш ніж в 85 країнах світу і нараховує близько 113 тис. Співробітників. Штаб-квартири Schlumberger розташовані в Х'юстоні, Парижі, Лондоні і Гаазі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті