Захворіло у світі
12,813,864
Померло у світі
566,790
Вилікувалось у світі
7,046,535
Захворіло в Україні
53,521
Померло в Україні
1,383
Вилікувалось в Україні
26,118
Радбез ООН застерігає Сирію від наступу на Ідліб

Радбез ООН застерігає Сирію від наступу на Ідліб

Атака на провінцію, яка і досі знаходиться під контролем повстанців, може спровокувати «гуманітарну катастрофу»

Радбез ООН застерігає Сирію від наступу на Ідліб
Фото news.un.org

Рада безпеки ООН під час засідання, присвяченого гуманітарній ситуації в Сирії, застерегла від наслідків ймовірного наступу сирійської армії на єдину провінцію країни, що знаходиться під контролем повстанців, Ідліб. Наступ на північно-західну провінцію може спровокувати «гуманітарну катастрофу». Про це повідомляє Deutsche Welle.

Наразі відомо, що сирійські війська стягнуті до кордонів Ідлібу.

Джон Гінг, високопоставлений представник департаменту ООН з гуманітарних питань, зазначив, що за останні тижні гуманітарна ситуація в Ідлібі значно погіршилась. Втручання Радбезу ООН вважається ключовим для забезпечення захисту мирних жителів у провінції.

«На кону життя 2,2 млн людей», – сказав представник Франції. Також він додав, що президенту Башару Асаду загрожує «кара», якщо під час наступу на Ідліб він застосує хімічну зброю.

Між тим, Росія виступає на підтримку сирійського уряду, стверджуючи, що він в змозі домогтись стабільності в країні після кількох років громадянської війни.

Нагадаємо: Росія розгорнула біля берегів Сирії найпотужніше угрупування бойових кораблів за увесь час участі РФ в сирійському конфлікті.

Як повідомлялось, Сполучені Штати заявили Росії, що готові вжити потужних військових дій проти Сирії, якщо президент Башар Асад використає хімічну зброю для повернення під контроль останнього з повстанських районів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті