ЄС та Великобританія не встигають узгодити умови Brexit

ЄС та Великобританія не встигають узгодити умови Brexit

Угоду необхідно досягти восени, щоб ЄС та Британія встигли її ратифікувати до офіційного Brexit

ЄС та Великобританія не встигають узгодити умови Brexit
фото pixabay.com

Євросоюз та Великобританія все ще публічно заявляють, що мають намір погодити умови виходу країни з блоку протягом наступних семи тижнів до визначеного «дедлайну». Однак високопоставлені чиновники з обох сторін визнають, що це малоймовірно. Про це повідомляє Bloomberg.

Зараз вони прагнуть завершити переговори щодо умов «розлучення» хоча б до середини листопада, замість 18 жовтня, як було узгоджено раніше.

Більш тривалі переговори свідчать про ризик того, що угоди не буде досягнуто взагалі.

Експерти припускають, що на тлі переговорів сторони можуть перенести презентацію підсумкової угоди на грудень або аж на січень 2019 року. Однак за таких умов, переговори можуть взагалі не відбутись.

Основним моментом, щодо якого сторони ніяк не можуть дійти згоди, залишається питання кордоні між Північною Ірландією та Ірландією.

Наголошується, що досягнення угоди восени цього року є надзвичайно важливим, щоб парламенти Великобританії та ЄС встигли її ратифікувати до того, як країна вийде з блоку 29 березня 2019 року.

Нагадаємо: згідно із новим опитуванням, більшість британців підтримує проведення другого референдуму щодо виходу країни з ЄС. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло