Instagram посилює свою безпеку

Instagram посилює свою безпеку

Соціальна мережа вводить нові функції, які посилять захист акаунтів користувачів

Instagram посилює свою безпеку
фото pixabay.com

Соціальна мережа Instagram повідомила про впровадження трьох нових функцій, які мають на меті посилити захист акаунтів користувачів. Про це йдеться у блозі соцмережі.

«По-перше, ми оголошуємо нову функцію, яка допоможе оцінювати вам достовірність облікових записів з великою кількістю даних на Instagram; ми також запускаємо глобальну форму перевірки для відомих публічних осіб; і, нарешті, ми повідомляємо про покращену форму двох факторної аутентифікації, яка зробить вхід до Instagram більше простим та безпечним», – зазначається у повідомленні.

Найближчими тижнями, як повідомляється, користувачі зможуть побачити більше інформації про акаунти, які охоплюють велику аудиторію. Щоб дізнатись більше про обліковий запис треба буде перейти до розділу «Про цей акаунти», а в ньому буде розміщуватись дата і місце реєстрації акаунту і дані про зміни у назві сторінки.

«Наша спільнота повідомила нам, що для них важливо мати більш глибоке розуміння облікових записів, які охоплюють багато людей на Instagram, особливо, коли ці записи використовують інформацію, пов’язану із нинішніми подіями, політичними або соціальними, наприклад. Якщо ви бачите обліковий запис на Instagram, який на вашу думку, порушує наші правила, ви можете про це повідомити», – повідомляють розробники.

Нагадаємо: у серпні Instagram повідомила по масштабну хакерську атаку, внаслідок якої тисячі користувачів по усьому світі втратили доступ до своїх акаунтів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло