Голова АП при Януковичі, Портнов, управлятиме каналом NewsOne

Голова АП при Януковичі, Портнов, управлятиме каналом NewsOne

Угода була підписана на строк у 3 роки

Голова АП при Януковичі, Портнов, управлятиме каналом NewsOne
Євген Мураєв та Андрій Портнов
Фото Facebook yevgeniy.murayev

Колишній заступник голови Адміністрації Президента при Вікторові Януковичу Андрій Портнов керуватиме каналом NewsOne, про що він сам повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Власник ста відсотків статутного фонду компанії Володимир Мураєв передав мені телеканал в управління терміном на три роки. За умовами договору мені, на комерційних умовах, передано право здійснювати всю діяльність з управління телеканалом», – зазначив Портнов.

Днями він підписав угоду про управління телеканалом NewsOne у Відні.

За умовами підписаного договору, Мураєв як власник не має права втручатися в діяльність Портнова або в односторонньому порядку припиняти договір протягом 3 років. У випадку продажу каналу, у Портнова буде пріоритетне право купівлі.

«Планую проявляти повагу до всіх, хто причетний до створення і роботи телеканалу, його менеджменту і журналістам, забезпечити їх максимальну незалежність і захищеність від тиску правоохоронців і адміністрації Президента, доступ всіх політичних сил і кандидатів в Президенти до інформаційних можливостях телеканалу, – заявив Портнов і додав: так, Петро Олексійович, коли захочете дати телеканалу якесь завдання, мені дзвоните.»

Нагадаємо, що Андрій Портнов у 2014 році увійшов у список осіб, проти яких ЄС наклало санкції. Згодом, у 2015 році, санкції з Портнова було знято.

Володимир Мураєв – батько екс-депутата Партії регіонів Євгена Мураєва. За даними ЗМІ, кілька місяців тому Євген передав канал батькові. 

Нагадаємо: в той же час, ГПУ розпочала досудове розслідування щодо неправомірних дій Мураєва, передбачених ч. 1 ст. 111, ч. 2 ст. 383 КК України (державна зрада та розповсюдження неправдивої інформації).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло