Apple придбала стартап з виготовлення лінз для окулярів доповненої реальності

Apple придбала стартап з виготовлення лінз для окулярів доповненої реальності

Це придбання свідчить про наміри Apple випустити власний пристрій з підтримкою доповненої реальності

Apple придбала стартап з виготовлення лінз для окулярів доповненої реальності
фото magicleap.com

Технологічний гігант Apple купив стартап, який займається виробництвом лінз для окулярів доповненої реальності, що підтверджує наміри компанії створити пристрій, який накладав би цифрову інформацію на реальний світ. Про це повідомляє CNBC.

Apple підтвердила, що придбала Akonia Holographics.

“Apple час від часу купує невеликі компанії, і ми, зазвичай, не обговорюємо наші цілі та плани», – йдеться у заяві виробника iPhone. Жодна з компаній умови угоди не розкрила.

Як повідомляється, Akonia Holographics була заснована в 2012 році групою вчених-голографістів і початково орієнтувалась на зберіганні голографічних даних. Пізніше діяльність компанії зосередилась на створенні дисплеїв для окулярів доповненої реальності.

В доповненій реальності цифрова інформація накладається на реальний світ, як в популярній грі Pokemon Go. В мобільних телефонах для цього використовується система камер, але великі технологічні компанії беруть участь у створенні окулярів, які будуть показувати цифрову інформацію на прозорих лінзах.

Akonia заявила, що її технологія відображення дозволить використовувати «тонкі, прозорі скляні лінзи, які відображатимуть зображення у повному кольорі». Згідно з інформацією на сайті, компанія наразі має портфель із понад 200 патентів, пов’язаних з голографічними системами та матеріалами.

Akonia також повідомила, що в 2012 році вона залучила $11,6 млн на фінансування.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло