Захворіло у світі
62,295,586
Померло у світі
1,453,128
Вилікувалось у світі
39,854,760
Захворіло в Україні
722,679
Померло в Україні
12,213
Вилікувалось в Україні
339,378
Uber розкрила, в яких містах запустить літаючі таксі

Uber розкрила, в яких містах запустить літаючі таксі

Очікується, що повноцінно служба запрацює до 2023 року

Uber розкрила, в яких містах запустить літаючі таксі
фото www.uber.com

Компанія Uber оголосила список країн, які розглядаються як майбутні ринки для її літаючих таксі. Про це повідомляє The Verge.

Uber Air, як повідомляється, планує запустити демонстраційні польоти в декількох містах в 2020 році, а повноцінну службу таксі – до 2023 року. Компанія також заявила, що має намір розширити свої експерименти за допомогою дронів для служби з доставки їжі Uber Eats.

Минулого року Uber заявляв, що пілотними містами стануть Даллас та Лос-Анджелес. Сьогодні компанія повідомляє, що розглядає п’ять країн для вибору третьої локації: Японія, Франція, Бразилія, Австралія та Індія (Дубай було початково обрано в якості першого міста для запуску літаючих таксі Uber,але угода зірвалась).

Планам Uber заповнити небо над містами своїми літаючими транспортними засобами всього два роки, але компанія встигла знайти десятки партнерів в області авіабудування, акумуляторних технологій, нерухомості та державного регулювання.

Видання зазначає, що звісно технологія лише зароджується і може мати на своєму шляху безліч перепон, як наприклад, відсутність спеціалістів, які ці таксі обслуговуватимуть або ж висока потреба у легких акумуляторах для  польотів на короткі відстані.

Заява про пошук третього міста для запуску служби літаючого таксі була оголошена на саміті, присвяченому повітряним перевезенням в Токіо. Участь у ньому брала 21 компанія, включно із Uber, Boeing та Airbus.

Нещодавно Uber опублікувала свої критерії для третього міжнародного міста, включно із населенням понад 2 млн людей, аеропорт, принаймні в годині їзди від центру міста та готовність підтримувати послуги із управління автомобільним транспортом.

За словами Uber, кожна з п’яти вищезазначених країн має свої унікальні переваги. Японія є лідером в області громадського транспорту, технологій та інновацій в автопромисловості. Індійські міста є найбільш перевантаженими на землі. Австралія вже має міський повітряний транспорт, а у Франції Uber будує свій новий передовий технологічний центр. В Бразилії тисячі гвинтокрилів використовуються в якості таксі.

Очікується, що нову країну та місто буде обрано протягом наступних 6 місяців.  

Нагадаємо: у вересні 2017 року у Дубаї вперше випробували безпілотне літаюче таксі. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті