У Києві відкриють першу енергоефективну та «розумну» школу - Кличко

У Києві відкриють першу енергоефективну та «розумну» школу - Кличко

У школі працює система «розумний дім» та відеоспостереження

У Києві відкриють першу енергоефективну та «розумну» школу - Кличко
Віталій Кличко
фото Shutterstock

Міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що 3 вересня у місті буде відкрито найсучаснішу, першу в Україні енергоефективну та «розумну» школу. Про це повідомляється на сайті Київської міської державної адміністрації.

За словами міського голови, школа – новозбудована. У ній є усі належні умови для комфортного навчання дітей. Разом із тим, будівля оснащена сучасними технологіями – вона є енергоефективною та «розумною».

«Ми побудували та реконструювали за ці роки 7 шкіл. Одна з них – №334 у Дарницькому районі. Це найсучасніша та найкраща школа України, де навчатиметься 1,5 тисячі дітей. 3-го вересня ми будемо відкривати цю школу», – сказав Кличко.

Як пояснив міський голова, у школі встановлено сучасне енергозберігаюче автономне обладнання для обігріву приміщення – теплові насоси, які значно економніші у порівнянні із звичайними опалювальними системами. Крім того, у школі працює система «розумний дім» та працює відео спостереження.

Кличко також наголосив, що у 2018 році на освіту з міського бюджету було виділено 13 млрд гривень, що майже на 2,7 млрд більше ніж у попередньому році.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті