Тестовий безпілотний автомобіль Apple потрапив у першу аварію

Тестовий безпілотний автомобіль Apple потрапив у першу аварію

Зазначається, що винуватцем ДТП стала інша автівка

Тестовий безпілотний автомобіль Apple потрапив у першу аварію
фото Shutterstock

Технологічний гігант Apple тестує своє обладнання та програмне забезпечення  безпілотних автомобілів на базі позашляховиків Lexus, один з яких днями потрапив у ДТП, будучи у автономному режимі. Про це повідомляє MacRumors.

Зазначається, що компанія зобов’язана звітувати про усі аварії автономних транспортних засобів відповідним регуляторам, які публікують інформацію про випадок на своєму веб-сайті.

Відповідно до отриманих даних, транспортний засіб Apple знаходився в автономному режимі і отримав незначні пошкодження. Зазначається, що не він став винуватцем ДТП.

Автомобіль рухався із швидкість 2 км/год, коли у нього в’їхав Nissan Leaf, який, в свою чергу, рухався із швидкість 24 км/год. Люди під час аварії не постраждали.

Apple трестує свої технології на позашляховиках Lexus  в Купертіно, Каліфорнія, з початку 2017 року, але це стало першим випадком, коли автівка компанії потрапила у ДТП. Відомо, що наразі технологічний гігант тестує своє обладнання та програмне забезпечення на понад 60 транспортних засобах.

Незважаючи на попередні заяви Apple щодо відсутності планів випускати власні самохідні авто та зосередитись виключно на програмному забезпеченні, ходять чутки, що компанія все ж може випустити власні автономні автівки до 2025 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті