«Укрпошта» здала в оренду частину Головопоштамту інтернет-супермаркету Rozetka за 1 млн грн

«Укрпошта» здала в оренду частину Головопоштамту інтернет-супермаркету Rozetka за 1 млн грн

Загалом сума договору за весь період оренди складе понад 70 млн грн

«Укрпошта» здала в оренду частину Головопоштамту інтернет-супермаркету Rozetka за 1 млн грн
Будівля Головпоштамту у Києві
Фото: Prozorro.Продажі

ПАТ «Укрпошта» уклала договір оренди частини Головпоштамту із ТОВ «Розетка.УА» (Rozetka), вартість якої обійдеться інтернет-супермаркету у понад 1 млн грн на місяць, про це йдеться у повідомленні на сайті держпідприємства.

Як зазначається, переможця відповідного аукціону визначено на майданчику Prozorro.Продажі. Так, у результаті торгів ціна зросла на 31% від початкової та склала 1 001 000 грн на місяць за оренду 1 510 кв. м площі.

Угода укладена строком на 60 місяців. Загалом сума договору за весь період складе понад 70 млн грн з урахуванням щорічної індексації вартості оренди, при цьому витрати на утримання нерухомості оплачуються додатково до орендної плати відповідно до показників фактичного використання.

«Зараз же отримаємо 70 млн грн від одного договору на нерухомість, яка не використовувалася на повну потужність в Укрпошті – ефективно, правда?», – прокоментував зазначену угоду  генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський на своїй сторінці у Facebook.

Пам’яте історію, де Укрпошта здає приміщення в оренду інтернет-магазину електроніки на ProZorro.Продажі? Вже маємо...

Опубликовано Igor Smelyansky – Ігор Смілянським Четверг, 30 августа 2018 г.

За умовами аукціону, переможець зобов’язаний здійснити ремонт приміщення, зокрема й реконструкцію системи електропостачання, та утримувати приміщення в належному технічному стані протягом терміну дії договору оренди.

Залучені кошти «Укрпошта» спрямує на розвиток своєї інфраструктури та мережі: на відкриття нових відділень, оновлення матеріально-технічного стану діючих, покращення умов праці виробничого персоналу тощо.

Нагадаємо, тендер на оренду 1510 кв. м площ на першому поверсі в будівлі Головпоштамту в Києві з окремим входом під розміщення відділення інтернет-супермаркету «Укрпошта» оголосила в липні 2018 року.

Пізніше стало відомо, що «Укрпошта» організує доставку для певного асортименту товарів супермаркету Rozetka – «не крихке і не важке».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті