Бориспіль розширив зону видачі багажу внутрішніх рейсів (ВІДЕО)

Бориспіль розширив зону видачі багажу внутрішніх рейсів (ВІДЕО)

Протестувати зону пасажири зможуть уже у вересні

Бориспіль розширив зону видачі багажу внутрішніх рейсів (ВІДЕО)
Фото Facebook "Міжнародний аеропорт "Бориспіль"

Міжнародний аеропорт Бориспіль повідомив, що перебуває на фінальному етапі із запуску в експлуатацію розширеної зони видачі багажу внутрішній рейсів.

Згідно з повідомленням, розміщеним на сторінці Борисполя у FB, у одноповерховій прибудові вже встановлено необхідне обладнання; наразі облаштовуються технічні приміщення та площі для медпункту. Водночас для зручного підвезення багажу біля прибудови було встановлено окрему смугу в зоні пішохідного тротуару шириною 2,5 м. Також зазначається, що вже завершилися пусконалагоджувальні роботи та підготовчі заходи для введення об’єкту в експлуатацію. 

baggage line

Опубліковано Міжнародний аеропорт «Бориспіль» Неділя, 2 вересня 2018 р.

В аеропорту пояснюють, що необхідність спорудження додаткової зони видачі багажу було викликане системним зростанням пасажиропотоку аеропорту. 

«Необхідність переробки більшого обсягу багажу на приліт міжнародних рейсів стимулювала встановлення додаткового багажного транспортера. Та, відповідно, перенесення зони видачі для внутрішніх рейсів в окреме приміщення», – зазначають у повідомленні.

За словами генерального директора аеропорту Бориспіль Павла Рябкіна, до нової прибудови буде переміщено більшість приміщень існуючого медпункту аеропорту. 

«У вересні наші пасажири вже зможуть протестувати можливості розширеної зони», – додав Рябкін. 

Нагадаємо: нещодавно повідомлялося, що Бориспіль майже завершив будівництво нового паркінгу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті