«АвтоКрАЗ» поставить «Укргазвидобуванню» 10 бортових авто за 35,5 млн грн

«АвтоКрАЗ» поставить «Укргазвидобуванню» 10 бортових авто за 35,5 млн грн

Очікувана вартість закупок складала 41,7 млн

«АвтоКрАЗ» поставить «Укргазвидобуванню» 10 бортових авто за 35,5 млн грн
Фото autokraz.com.ua

ПрАТ «АвтоКрАЗ» (Кременчук Полтавської обл.) може поставити 10 бортових автомобілів на шасі 6х6 для ПАТ «Укргазвидобування», повідомляє Інтерфакс.

Згідно з результатами проведеного 3 вересня аукціону в системі електронних закупівель ProZorro, його переможець – ТОВ «Торговий дім «АвтоКрАЗ» – запропонував автомобілі КрАЗ-6511В6-500 за 35,5 млн грн при очікуваній сумі закупівлі 41,7 млн грн.

Крім «АвтоКрАЗу» в торгах брали участь:

  • ТОВ «Завод спеціального обладнання» (Черкаська обл.), яке пропонувало бортові автомобілі МАЗ (35,5 млн грн),
  • офіційний дилер Мінського автозаводу ТОВ «Сучасні вантажівки» (37 млн ​​грн),
  • Верхньодніпровський авторемонтний завод, який пропонував вантажівки ВАРЗ-МБ на шасі Mercedes-Benz Actros ( 41,1 млн грн),
  • ТОВ «Аванті Груп» з вантажівками MAN (41,2 млн грн),
  • ПП «Техносервісінформ» (Дніпро) з пропозицією автомобілів на базі Renault c кузовним обладнанням ТОВ «Спец-Ком-Сервіс»  (41,7 млн грн).

За умовами тендеру, автотехніка повинна бути поставлена ​​до 31 березня 2019 року.

«АвтоКрАЗ» – відомий на світовому ринку український виробник вантажної техніки, випускає 33 базові моделі, більше 260 модифікацій і комплектацій автомобільної техніки «КрАЗ», в тому числі в інтересах ЗС України.

У 2017 році завод скоротив чистий дохід на 15% – до 1 млрд грн.

Як повідомлялося, «АвтоКрАЗ» у 2017 році за підсумками виграних тендерів поставив на адресу філій «Укргазвидобування» близько 200 од. нової техніки, що майже в 10 разів перевищило поставки спецвиробів на базі КрАЗів в 2016 році. У поточному році, зокрема, в рамках укладеного в квітні договору за підсумками тендера, «АвтоКрАЗ» поставляє компанії 45 вахтових автомобілів.

«Укргазвидобування», 100% акцій якого належить НАК «Нафтогаз України», є найбільшою газодобувної компанією країни, що забезпечує близько 75% загального видобутку газу в країні.

Нагадаємо: в серпні рахунки «Укргазвидобування» арештовано у зв'язку з рішенням про примусове стягнення з компанії понад 261 млн грн.

Нагадаємо, що ПАТ «АвтоКрАЗ» з нез'ясовних причин перестав розкривати інформацію про обсяги виробництва своїх автомобілів з серпня 2016 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті