НКРЕКП надав ліцензії дочкам «Нафтогазу»

НКРЕКП надав ліцензії дочкам «Нафтогазу»

«Газопостачальна компанія «Нафтогаз тепло» та «Газопостачальна компанія «Нафтогаз трейдинг» зможуть здійснювати свою діяльність

НКРЕКП надав ліцензії дочкам 	«Нафтогазу»
фото DR

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг України (НКРЕКП), видала ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз тепло» та ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз трейдинг» ліцензії на постачання природного газу, повідомляє Інтерфакс.

Відповідні рішення комісія прийняла на засідання у вівторок.

Як повідомлялося, компанії зареєстровані в середині серпня 2018 року. Вони створені «Нафтогазом», аби стати трейдерами газу для теплопостачанних підприємств і промислових споживачів відповідно.

«У групі» Нафтогаз «створені компанії, які будуть спеціалізуватися відповідно на постачання газу населенню, постачання газу тепловикам та торгівлю газом на оптовому ринку. Це стандартна практика в світі», – коментував головний комерційний директор Юрій Вітренко на своїй сторінці в Facebook.

«У нас є рекордні прибули. Але вони у нас тому, що ми виграємо у  «Газпрому» в Стокгольмі. Якби б не було виграшу за транзитом, ми б пішли отримали збитки в 2016 році. А людям кажуть, що ви платите ціни, які вище економічно обгрунтованих і це призводить до надприбутків «Нафтогазу», це неправда. У нас рентабельність газового бізнесу від розвідки до продажу газу населенню приблизно 4%», – додав Вітренко.

«Нафтогаз України» об'єднує найбільші нафтогазодобувні підприємства країни. Холдинг є монополістом по транзиту та зберіганню природного газу в підземних сховищах, а також при транспортуванні нафти трубопровідним транспортом по території країни

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті