mind
Британські виші вимагають дозволити іноземним студентам залишитися в країні після навчання

Британські виші вимагають дозволити іноземним студентам залишитися в країні після навчання

Все частіше іноземні студенти не хочуть навчатися у Британії і обирають інші країни

Британські виші вимагають дозволити іноземним студентам залишитися в країні після навчання
фото Shutterstock

Університети Великобританії закликають внести зміни в візову систему країни з тим, які б давали змогу іноземним студентам залишатися і працювати протягом ще двох років після закінчення навчання.

Про це було заявлено на щорічній конференції британських університетів Великобританії, яка проходить цими днями в англійському місті Шеффілд, передає inform.kz.

Студенти мали змогу працювати у Великобританії, однак у 2012 році британський уряд скасував надання робочих віз студентам із країн, які не входять в ЄС, після закінчення навчання.

В університетській спільноті наголошують, що ця зміна правил суттєво впливає на вибір країни навчання у майбутніх студентів, які готуються до вступу в університети.

З 2011 року вузи Австралії, Канади і США, які мають більш «гостинну» студентську візу, відзначають підвищений попит з боку іноземців, в той час як загальна кількість зареєстрованих іноземних студентів у Великобританії залишилася на тому ж рівні.

США і Канада пропонують випускникам-іноземцям можливість залишитися і працювати до 3 років після закінчення університету, а Австралія – на термін до 4 років.

Як зазначено у зверненні британських університетів, дозвіл іноземним студентам залишатися і працювати протягом двох років після закінчення вишу зробить Великобританію більш привабливим місцем для навчання, що дозволить їй конкурувати з іншими популярними вищими навчальними закладами світу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті