Bayer відкрила насіннєвий завод на Житомирщині

Bayer відкрила насіннєвий завод на Житомирщині

Будівництво почала американська Monsanto, а завершив німецький концерн

Bayer відкрила насіннєвий завод на Житомирщині
Фото: Shutterstock

Німецький концерн Bayer AG завершив будівництво і відкрив завод з виробництва насіння сільськогосподарських культур на Житомирщині, для якого було залучено $200 млн.

Про це повідомив президент України Петро Порошенко на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні на Житомирщині відкрився новий сучасний завод із виробництва насіння сільськогосподарських культур компанії Bayer. А це – 85 постійних та 220 сезонних робочих місць для українців», – написав Порошенко.

Сьогодні на Житомирщині відкрився новий сучасний завод із виробництва насіння сільськогосподарських культур компанії...

Опубликовано Петро Порошенко Вторник, 4 сентября 2018 г.

Крім того, він зауважив, що компанія Bayer допомагає вирішувати соціальні питання місцевої громади – підтримує школу та бібліотеку, профінансувала будівництво нової дороги та амбулаторії.

За словами голови держави, будівництво заводу, для якого було залучено $200 млн інвестиційних коштів, це чергове свідчення, що Україна – приваблива для міжнародних інвестицій країна.

Нагадаємо, минулого року Житомирська обласна державна адміністрація анонсувала відкриття у 2018 році зазначеного насіннєвого заводу компаніями Monsanto і «Ерідон». Його будівництво розпочалось ще у 2014 році на базі вже існуючого насіннєвого заводу.

Підприємство знаходиться в селі Почуйки Попільнянського району Житомирської області. Завод вироблятиме високоякісне насіння кукурудзи. Сортувальна лінія буде ділити кукурудзу на 5 фракцій.

Пізніше у червні поточного року Bayer оголосила про закриття угоди з придбання американської Monsanto. Завдяки злиттю компаній був створений найбільший у світі виробник насіння, пестицидів і гербіцидів.

За даними агентства Bloomberg, вартість угоди склала $63,5 млрд. Спочатку Monsanto оцінювалася в $66 млрд, однак пізніше ціну було знижено в результаті переоцінки даних про борги компанії.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло