Захворіло у світі
13,494,771
Померло у світі
582,547
Вилікувалось у світі
7,522,147
Захворіло в Україні
55,607
Померло в Україні
1,427
Вилікувалось в Україні
28,131
«Окей, BMW»: німецький концерн запускає в своїх автомобілях голосового помічника

«Окей, BMW»: німецький концерн запускає в своїх автомобілях голосового помічника

Система буде виконувати голосові команди, а також з нею можна буде поспілкуватися

«Окей, BMW»: німецький концерн запускає в своїх автомобілях голосового помічника
фото bmw.com

Німецький автоконцерн BMW анонсував появу голосового помічника в автомобілях. За допомогою асистента можна буде управляти додатковими функціями авто. Про це передає видання TechCrunch.

Голосовий помічник базується на технології Amazon Alexa і хмарному сховищі Microsoft Azure. Система буде вбудована в бортовий комп'ютер авто і дозволить звертатися до неї голосом. Водій зможе за допомогою голосу керувати деякими функціями – наприклад, вмикати дальнє світло або активувати двірники. Також можна буде поспілкуватися зі штучним інтелектом на сторонні теми.

При цьому асистент буде розрізняти контекст: наприклад, якщо сказати «BMW, мені холодно», не формулюючи пряму команду до дії – система сама здогадається увімкнути обігрів салону.

«Ваш персональний помічник BMW впізнаватиме вас з часом, все більше з кожною з ваших голосових команд», – каже Дітер Май, старший віце-президент BMW Digital Products and Services. – Він буде ставати все кращим і досконалішим з кожним днем».

Нова технологія має назву BMW Intelligent Personal Assistant, але вам не доведеться щоразу говорити цю назву, щоб розбудити голосового помічника. Користувач може дати йому будь-яке ім'я, на яке той реагуватиме, однак в першій версії система буде спілкуватися жіночим голосом.

BMW обіцяє, що голосовий помічник почне зʼявлятися в автомобілях компанії вже з березня 2019 року. Також виробник обіцяє, що система буде розмовляти кількома мовами.

Нагадаємо, нещодавно BMW оштрафували на 10 млн євро за приховування дійсного рівня викидів.

Раніше повідомлялося, що BMW відкликає 324 000 дизельних авто в Європі через імовірність займання.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті