На митних війнах із США Канада заробила майже $300 млн

На митних війнах із США Канада заробила майже $300 млн

Усі виручені кошти підуть на підтримку галузей, які постраждали від «трампівських» мит

На митних війнах із США Канада заробила майже $300 млн
фото pixabay.com

Потягом двох місяців Канада отримала з США майже $300 млн у вигляді мит та зборів, введених у відповідь на впровадження Вашингтоном торгових обмежень. Про це повідомляє CBC News із посиланням на дані Прикордонної служби Канади.

Зазначається, що протягом липня-серпня 2018 року Канада отримала понад $286,5 млн завдяки митам на сталь, алюміній та інші товари, такі як носовички, кава, цукрова пудра та газовані напої.

Прес-секретар канадського міністра фінансів Білла Морно сказала, що ці кошти підуть на галузі, які постраждали від мит президента США Дональда Трампа.

«Ми рішуче налаштовані перерахувати кожен долар отриманий від взаємних тарифів на підтримку секторів економіки, які постраждали», – сказав представник канадського міністерства фінансів П’єр-Олів’єр Ерберт.

Американська митна служба повідомила, що станом на 28 серпня США отримали понад $1,8 млрд від імпорту сталі та $535,5 млн від імпорту алюмінію від постачальників з усього світу, але не зазначили яку саме частину із загальної суми сплатила Канада.

Нагадаймо, мита США на імпорт сталі (25%) і алюмінію (10%) з Євросоюзу, Канади і Мексики почали діяти з 1 червня.

Канада і Мексика негайно відповіли на введення мит США, представивши детальні плани збільшення тарифів на продукцію, що постачається з США, включаючи свинину, яблука, йогурти і туалетний папір. Президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер напередодні заявив, що ЄС також підготував заходи у відповідь.

Пізніше, президент США Дональд Трамп заявив, що Канада повинна відкрити свої ринки і зняти торгові бар'єри.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло