«Аграрний фонд» закупив у Фірташа мінеральних добрив на 3 млрд грн

«Аграрний фонд» закупив у Фірташа мінеральних добрив на 3 млрд грн

Цей показник майже в два раза більше, в порівнянні з минулим роком

«Аграрний фонд» закупив у Фірташа мінеральних добрив на 3 млрд грн
Фото : agrofond.gov.ua

ПАТ «Аграрний фонд» закупило у підприємств компанії Ostchem Дмитра Фірташа мінеральних добрив на суму 3 млрд грн. Про це з посиланням на власні джерела на ринку добрив пише БізнесЦензор.

Згідно з повідомленням, в цьому році  «Аграрний Фонд» закупив добрив на 3 млрд грн. Цей показник майже в два раза більше, в порівнянні з минулим роком, тоді  «Аграрний фонд» закупив у підприємств Фірташа близько 258 000 тонн  мінеральних добрив на суму 1,6 млрд грн.

«Фірташ вже починає диктувати завищені ціни на азотні добрива. А ціна на аміачну селітру, згідно прайсу монополіста, побила всі рекорди – 10 500 грн за тонну», – йдеться в повідомленні.

ПАТ Аграрний фонд –   один з провідних операторів агропромислової галузі економіки України. Підприємство засноване 22 квітня 2013 року.

За форвардними програмами ПАТ «Аграрний фонд» закуповує близько мільйона тонн зерна і реалізовує борошно. Власником 100 % акцій ПАТ «Аграрний фонд» є держава в особі міністерства аграрної політики та продовольства України.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло