Рейтинг світових фінансових центрів – 2018

Рейтинг світових фінансових центрів – 2018

Нью-Йорк у цьому році посунув Лондон з першого місця

Рейтинг світових фінансових центрів – 2018
фото Shutterstock

У рейтингу світових фінансових центрів The Global Financial Centres Index  на перше місце вийшов Нью-Йорк. Цього року він обігнав Лондон (минулорічного лідера) та Гонконг, які розмістилися відповідно на другому і третьому місці.

У п’ятірку лідерів увійшли також Сінгапур та китайський Шанхай. У ТОП-10 міст з найінтенсивнішим обертанням капіталу ввійшли також Токіо, Сідней, Пекін, швейцарський Цюріх і німецький Франкфурт.

Загалом було оцінено 100 міст, Київ у рейтинг не увійшов. Що стосується сусідів України – Варшава на 66-му місці, Санкт-Петербург і Москва – на 80-му і 83-му місці, Таллінн – на 52-му, Рига – на 87-му і Баку – на 95-му.

Рейтинг світових фінансових центрів – 2018

Критерії, за якими оцінювалися міста в рейтингу:

  • Бізнес-середовище: політична стабільність і верховенство права, регуляторні норми, макроекономічні зв’язки, податковий клімат.
  • Людський капітал: доступність кваліфікованого персоналу, якість життя, якість освіти.
  • Інфраструктура – наявна і плани щодо її розвитку
  • Розвиток фінансового сектору
  • Репутація: бренд міста, рівень інновацій, привабливість та культурний розвиток, «родзинка», яка відрізняє від інших міст.

Нагадаємо, раніше компанія Wealth-X опублікувала рейтинг міст за кількістю людей зі статком не менше $30 млн. У ньому Нью-Йорк поступився Гонконгу, третє місце зайняв Токіо, четверте – Лос-Анджелес, п'яте – Париж.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло