Volvo продемонструвала концепт своєї електровантажівки без кабіни водія (ВІДЕО)

Volvo продемонструвала концепт своєї електровантажівки без кабіни водія (ВІДЕО)

Нові Volvo Vera розраховані на здійснення перевезень великих вантажів на короткі повторювані дистанції

Volvo продемонструвала концепт своєї електровантажівки без кабіни водія (ВІДЕО)
фото www.volvotrucks.com

Автовиробник Volvo підготував новий транспортний засіб, який пропонуватиме додаткові можливості компаніям, що потребують безперервного транспортного сполучення між своїми фіксованими вузлами – свій новий концепт електровантажівки Vera. Про це повідомляє The New Atlas.

«Ми спостерігаємо бум в галузі електронної комерції, а також глобальне споживання, і вони не показують однак спадання, – сказав Мікаель Карлссон. – В галузі необхідно знайти нові способи ефективного та стійкого задоволення зростаючого попиту на транспорт, тому треба розробити нові рішення на додачу до того, що доступно сьогодні».

Концепція Volvo Vera має на меті полегшити навантаження на порти, заводи, логістичні центри та будь-які інші місця, де товари переміщуються на регулярній основі. В автомобілі, який за розмірами ненабагато більший за електричні сани, повністю відсутня кабіна водія, але є можливість приєднання стандартних багажників та причепів.

Електровантажівка призначена для перевезення важких вантажів на повторювані короткі дистанції. Також електромобіль є екологічним та безшумним, що дозволить йому працювати і вдень і вночі.

Ідея автовиробника полягає у тому, щоб робота виконувалась самохідними автомобілями, підключеним до хмарного сервісу та центру управління транспортом. Volvo Vera оснащені потужними та надточними системами автономного водіння, що дозволить з точністю до сантиметра визначати місцеположення автівки, детально відслідковувати та аналізувати, що відбувається з іншими учасниками дорожнього руху і реагувати відповідним чином.

Зазначається, що центр управління транспортом відповідатиме за рівень заряду батарей вантажівок, їх місцезнаходження, вантажі та їх вміст, і обслуговування.

Автовиробник поки не розкриває жодних виробничих планів для Volvo Vera, але говорить, що в майбутньому співпрацюватиме з обраними клієнтами для подальшого розвитку потенціалу концепту.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло