Манафорт погодився визнати свою провину, щоб уникнути другого процесу

Манафорт погодився визнати свою провину, щоб уникнути другого процесу

Екс-соратник Януковича визнає провину за двома звинуваченнями

Манафорт погодився визнати свою провину, щоб уникнути другого процесу
фото Getty Images / Global Images Ukraine

Пол Манафорт вирішив визнати себе винним у звинуваченнях, висунутих спецпрокурором Робертом Мюллером, і уникнути другого кримінального процесу, пише Bloomberg.

Манафорт погодився визнати провину за двома звинуваченнями:

-злочинна змова проти США

- змова з метою перешкоджання правосуддю за допомогою здійснення впливу на свідків.

Обвинувачення пов'язані з роботою Манафорта в Україні протягом десяти років,  і поки що не стосуються американських президентських виборів у 2016 році.

Угода зі слідством дозволить Манафорту уникнути другого судового процесу.

Як випливає з документа угоди зі слідством, екс-глава штабу повинен буде відшкодувати збитки, погодившись на відчуження не менше трьох об'єктів нерухомості в Нью-Йорку і кількох банківських рахунків. Чи означає укладена угода згоду співпрацювати зі спецпрокурори в рамках розслідування російського втручання у виборчий процес в США, не повідомляється.

Зазначається, що співпраця Манафорта із слідством може серйозно похитнути позицію Дональда Трампа, особливо на фоні проміжних виборів до Конгресу, які відбудуться за два місяці у США.

Раніше повідомлялося, що іще один соратник Манафорта визнав себе винним у здійснені злочину, пов’язаного із просуванням інтересів української політичної партії

Нагадаємо, 22 серпня присяжні визнали Манафорта винним по 8 з 18 пунктів обвинувачення. Його було визнано винним у банківських та податкових шахрайствах.

Другий суд над Манафортом може розпочатися 17 вересня та буде зосереджений на його політичній роботі в Україні з 2006 по 2017 роки, за яку лобіст Януковича отримав $30 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті