Tesla більше не пропонуватиме пожиттєву безкоштовну зарядку своїх авто

Tesla більше не пропонуватиме пожиттєву безкоштовну зарядку своїх авто

Для власників Tesla це не стане великою проблемою, оскільки вони можуть заряджати свої авто і вдома, а компанія може втратити відвідувачів своїх фірмових зарядних станцій

Tesla більше не пропонуватиме пожиттєву безкоштовну зарядку своїх авто
фото pixabay.com

Американський автовиробник Tesla припинив надавати пожиттєву безкоштовну зарядку покупцям свої електрокарів ще на початку 2017 року, але до сьогодні право на безкоштовне заряджання ще можна було отримати завдяки реферальній програмі. Про це повідомляє Engadget.

Відсьогодні дія програми завершилась. Єдиним бонусом залишаться $100, які можна отримати за кожного, хто купив Model S, Model X або Model 3 Performance за рекомендацією.

Втім видання зазначає, що це може й не означати повного припинення програми. Зазвичай Tesla, як тільки закінчувався термін дії однієї програми, наступного ж дня відкривав нову. Але й припинення програми не було б дивним. Хоч заправлятись електроенергією є дешевшим, ніж бензином, наприклад, обслуговування таких зарядних станцій залишається дорогим задоволенням.

Завершення цієї програми може означати зменшення кількості клієнтів на фірмових зарядних станціях автовиробника Supercharger, оскільки власник Tesla може легко «заправити» своє авто і вдома.

Нагадаємо: за останні тижні з Tesla звільнилось вже троє топ-менеджерів. Аналітики вважають, що це свідчить про нестабільність у компанії .

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло