Китай відмовиться від торгових переговорів із США, якщо Трамп введе нові мита

Китай відмовиться від торгових переговорів із США, якщо Трамп введе нові мита

У відповідь Китай обмежить американцям продаж запчастин і витратних матеріалів, руйнуючи ланцюжки поставок

Китай відмовиться від торгових переговорів із США, якщо Трамп введе нові мита
фото pixabay.com

Влада Китаю може відмовитися від участі в запропонованих Вашингтоном торгових переговорах у вересні, якщо адміністрація президента США Дональда Трампа введе нові мита на імпорт китайської продукції, повідомила в неділю газета Wall Street Journal, на яку посилається Reuters.

Як зазначають  джерела видання серед китайських чиновників, США запропонували провести переговори і в той же час розвиває ідею ввести нові мита на товари з Китаю вартістю близько $200 млрд, повідомила газета.

У повідомленні наводяться слова високопоставленого китайського чиновника про те, що Пекін не буде вести переговори «з приставленим до голові пістолетом».

Також джерела у вищих ешелонах китайської влади припускають, що Китай введе обмеження на продаж запчастин і витратних матеріалів, необхідних американським компаніям, що поставить під загрозу їх ланцюжки поставок.

Новий раунд переговорів запропонував провести міністр фінансів США Стівен Мнучін, починаючи з 20 вересня.

Китай обговорював участь у переговорах, однак це питання під загрозою зриву через оголошення про нові американські мита цього тижня.

Президент Трамп оголосить про нові мита на китайські товари вартістю $200 мільярдів вже в понеділок, повідомив виданню високопоставлений чиновник адміністрації США.

Також повідомлялося, що США готують санкції проти Китаю за порушення прав етнічних меншин.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло